Durable Duraline Floor Marking Tape 50mm x 33m Green 104405
Product Code:
DB73620
Pack Of
1
| Manufacturer | Durable (UK) Ltd |
| Brand | Durable |
| Colour | Green |
| Colour | Green |
| Material | PVC |
| Form | Floor Tape |
| Length | 33m |
| Weight | 384g |
| Dimensions | 156x142x58mm |
| Warranty | 1 Month Warranty |
| Use | Internal Use Only |
| Self-Adhesive | Yes |
×