Dahle 511 Guillotine 360mm Cutting Length 3.5mm Capacity 00511-21307
Product Code:
DH23363
Pack Of
1
| Manufacturer | Dahle |
| Brand | Dahle |
| Colour | Blue |
| Size | A4 |
| Weight | 7.5kg |
| Dimensions | 440x261x384mm |
| Base Dimensions | 440x265mm |
| Cut Capacity | 35 Sheets |
| Cut Length | 360mm |
| Warranty | 2 Year Guarantee |
| Sheet Capacity | 35 |
×