Dahle 533 A4 Guillotine 340mm Cutting Length 00533-21247
Product Code:
DH00533
Pack Of
1
| Manufacturer | Dahle |
| Brand | Dahle |
| Colour | Blue |
| Colour | Blue |
| Size | A4 |
| Weight | 3.8kg |
| Dimensions | 450x285x90mm |
| Base Dimensions | 450x285mm |
| Cut Capacity | 15 Sheets |
| Cut Length | 340mm |
| Warranty | 2 Year Guarantee |
×