Dahle 534 A3 Guillotine 460mm Cutting Length 00534-21249
Product Code:
DH00534
Pack Of
1
| Manufacturer | Dahle |
| Brand | Dahle |
| Colour | Blue |
| Colour | Blue |
| Size | A3 |
| Weight | 4.9kg |
| Dimensions | 575x285x90mm |
| Base Dimensions | 585x285mm |
| Cut Capacity | 15 Sheets |
| Cut Length | 460mm |
| Warranty | 2 Year Guarantee |
×