Durable Eco ID Card Holder For 1 Card Grey (Pack of 10) 898810
Product Code:
DB73060
Pack Of
1
| Manufacturer | Durable (UK) Ltd |
| Brand | Durable |
| Colour | Grey |
| Material | Recycled Plastic |
| Form | Security Pass Holders |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 80% Recycled Material |
| Orientation | Landscape or Portrait |
| Weight | 84.8g |
| Dimensions | 58x94x74mm |
| Warranty | 1 Month Warranty |
| Environment Support | Blue Angel Certified |
| Badge Size | 54x87mm |
×