Durable Eco ID Holder For 2 Cards Grey (Pack of 10) 898910
Product Code:
DB73067
Pack Of
1
| Manufacturer | Durable (UK) Ltd |
| Brand | Durable |
| Colour | Grey |
| Material | Recycled Plastic |
| Form | Security Pass Holders |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 80% Recycled Material |
| Orientation | Landscape or Portrait |
| Weight | 112.6g |
| Dimensions | 88x88x100mm |
| Warranty | 1 Month Warranty |
| Environment Support | Blue Angel Certified |
| Badge Size | 54x87mm |
×