Cheeky Panda 2-Ply Plastic Free Kitchen Roll x2 Rolls (Pack of 5) PFKITCHRL10
Product Code:
CPD63035
Pack Of
1
| Manufacturer | The Cheeky Panda Ltd |
| Brand | The Cheeky Panda |
| Colour | White |
| Form | Kitchen Towel |
| Eco-Aware | Yes |
| Weight | 208g |
| Environment Support | FSC Certified and Made from Bamboo Fibres |
| Sheets Per Roll | Approx 100 Sheets |
| Sheet size | 220x225mm |
| Roll Length | 22m Roll |
| Biodegradable | Yes |
×