Utopia Pure White Straight Sided Mug 12oz Black (Pack of 12) E90038-00-B01012
Product Code:
UTP51854
Pack Of
1
| Manufacturer | Utopia Tableware |
| Brand | Pure White |
| Colour | Black |
| Material | Porcelain |
| Form | Mugs |
| Capacity | 12oz |
| Dimensions | 110x80x90mm |
| Dishwasher Safe | Yes |
| Capacity | 12oz |
×