Utopia Serenity Juice Glass 7.5oz (Pack of 12) P520033T-B12048
Product Code:
UTP60126
Pack Of
1
| Manufacturer | Utopia Tableware |
| Brand | Serenity |
| Colour | Clear |
| Material | Glass |
| Form | Drinking Glass |
| Capacity | 7.5oz |
| Dimensions | 78x78x82mm |
| Capacity | 7.5oz |
| Glasswasher Safe | Yes |
×