Utopia Serenity Long Drink Glass 12.5.5oz (Pack of 12) P520465T-B12048
Product Code:
UTP60149
Pack Of
1
| Manufacturer | Utopia Tableware |
| Brand | Serenity |
| Colour | Clear |
| Material | Glass |
| Form | Drinking Glass |
| Capacity | 12.5oz |
| Dimensions | 85x85x120mm |
| Capacity | 12.5oz |
| Glasswasher Safe | Yes |
×