Vicrila FT Victoria Goblet 12.25oz Fine Rim (Pack of 6) V1091-000-B01006
Product Code:
UTP68811
Pack Of
1
| Manufacturer | Utopia Tableware |
| Brand | Victoria |
| Colour | Clear |
| Material | Glass |
| Form | Drinking Glass |
| Capacity | 12.25oz |
| Dimensions | 80x80x202mm |
| Capacity | 12.25oz |
| Glasswasher Safe | Yes |
×