Vicrila FT Victoria Goblet 16.5oz Fine Rim (Pack of 6) V1092-000-B01006
Product Code:
UTP68812
Pack Of
1
| Manufacturer | Utopia Tableware |
| Brand | Victoria |
| Colour | Clear |
| Material | Glass |
| Form | Drinking Glass |
| Capacity | 16.5oz |
| Dimensions | 86x86x221mm |
| Capacity | 16.5oz |
| Glasswasher Safe | Yes |
×