Vicrila FT Victoria Rocks 12.25oz Stemless Wine Glass Fine Rim (Pack of 6) V0541-000-B01006
Product Code:
UTP68981
Pack Of
1
| Manufacturer | Utopia Tableware |
| Brand | Victoria |
| Colour | Clear |
| Material | Glass |
| Form | Drinking Glass |
| Capacity | 12.25oz |
| Dimensions | 79x79x99mm |
| Capacity | 12.25oz |
| Glasswasher Safe | Yes |
×