Contigo Luxe Steel Insulated Travel Tumbler/Straw 24oz Periwink 2212919
Product Code:
CTG16424
Pack Of
1
| Manufacturer | Newell Brands |
| Brand | Contigo |
| Colour | Periwinkle |
| Size | 24oz |
| Material | Stainless Steel |
| Form | Travel Mug |
| Capacity | 720ml |
| Dishwasher Safe | Yes |
| Capacity | 720ml |
×