Contigo Streeterville Tumbler Stainless Steel Leakproof 40oz Coral 2217787
Product Code:
CTG16438
Pack Of
1
| Manufacturer | Newell Brands |
| Brand | Contigo |
| Colour | Coral |
| Size | 40oz |
| Material | Stainless Steel |
| Form | Travel Mug |
| Capacity | 1.9 Litre |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 50% Recycled Plastic |
| Weight | 560g |
| Dimensions | 325x110x146mm |
| Dishwasher Safe | All Parts |
| Capacity | 1.9 Litre |
×