Dolce Gusto Mini Me Coffee Machine Grey EDG155.BG
Product Code:
I-BLU33295
Pack Of
1
| Manufacturer | Nestle |
| Brand | Nescafe |
| Colour | Black/Grey |
| Capacity | 800ml |
| Weight | 2.5kg |
| Dimensions | 160x240x305mm |
| Warranty | 2 Year Warranty |
| Appliance Type | Coffee Makers |
| Power Rating | 1.5kW |
| Capacity | 800ml |
×