Contigo West Loop Mini Autoseal Travel Mug Stainless Steel 300ml Lakeside 2203556
Product Code:
I-CTG16409
Pack Of
1
| Manufacturer | Newell Brands |
| Brand | Contigo |
| Colour | Lakeside Blue |
| Size | 10oz |
| Material | BPA Free Plastic Lid |
| Form | Bottle |
| Capacity | 295ml |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 50% Recycled Plastic |
| Weight | 240g |
| Suitable For Hot Drinks | Yes |
| Dishwasher Safe | Lid Only |
| Capacity | 295ml |
×