5 Star Cable Ties 300x4.8mm Black Pack of 100 GT-300STCBLACK
Product Code:
AV05107
Pack Of
1
| Manufacturer | Avery UK |
| Brand | Avery |
| Colour | Black |
| Material | Plastic |
| Form | Cable Tie |
| Capacity | 76mm Dia |
| Length | 300mm |
| Dimensions | 4.8x300mm |
| Biodegradable | No |
| Capacity | 76mm Dia |
×