Gino Ferrari Eros 16 Inch Laptop Backpack Red Trim GF507
Product Code:
I-MD59864
Pack Of
1
| Manufacturer | Gino Ferrari |
| Brand | Gino Ferrari |
| Colour | Black |
| Colour | Black |
| Material | Nylon |
| Capacity | 30 Litres |
| Weight | 560g |
| Dimensions | 300x230x435mm |
| Notebook Size | Up To 16in |
| Laptop Compartment | Yes |
| Capacity | 30 Litres |
×