Targus TAR300 laptop case 39.6 cm (15.6') Briefcase Black
Product Code:
TU91470
Pack Of
1
| Manufacturer | Targus |
| Brand | Targus |
| Colour | Black |
| Colour | Black |
| Material | Polyester |
| Weight | 630g |
| Warranty | Limited Lifetime Warranty |
| Dimensions (WxDxH) | 387x25x265mm |
| Notebook Size | Up To 15.6in |
| Shoulder Strap | Yes |
×