Targus 16 Inch Casual Backpack Polyester 335x105x450mm Black TBB943GL
Product Code:
TU04266
Pack Of
1
| Manufacturer | Targus |
| Brand | Targus |
| Colour | Black |
| Colour | Black |
| Material | Polyester |
| Capacity | 19 Litres |
| Weight | 550g |
| Dimensions | 450x335x105mm |
| Warranty | Limited Lifetime Warranty |
| Notebook Size | Up to 15.6in |
| Lockable | Yes |
| Laptop Compartment | Yes |
| Capacity | 19 Litres |
×