Targus Cypress EcoSmart 39.6 cm (15.6') Briefcase Grey
Product Code:
TU02986
Pack Of
1
| Manufacturer | Targus |
| Brand | Targus |
| Colour | Grey/Black |
| Colour | Grey |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | Yes |
| Weight | 600g |
| Dimensions | 420x45x350mm |
| Environment Support | Made from Recycled Plastic Bottles |
| Notebook Size | Up to 15.6in |
| Laptop Compartment | Yes |
| Shoulder Strap | Yes |
×