Targus CityGear 3 15.6 Inch Laptop Sleeve 375x22x275mm Black/Yellow TSS994GL
Product Code:
TU02773
Pack Of
1
| Manufacturer | Targus |
| Brand | Targus |
| Colour | Black/Yellow |
| Colour | Black/Yellow |
| Material | Polyester |
| Weight | 270g |
| Dimensions | 424x40x305mm |
| Warranty | Limited Lifetime Warranty |
| Notebook Size | Up To 15.6in |
| Shoulder Strap | No |
×