Targus 16 Inch Laptop Trolley Case 210x430x400mm Black TBR003EU
Product Code:
TU00498
Pack Of
1
| Manufacturer | Targus |
| Brand | Targus |
| Colour | Black |
| Colour | Black |
| Material | Polyester |
| Weight | 2.68kg |
| Dimensions | 430x230x400mm |
| Warranty | Limited Lifetime Warranty |
| Notebook Size | Up To 16in |
| Shoulder Strap | No |
| Telescopic handle | Yes |
| With Wheels | Yes |
×