Targus Cypress 14 Inch Notebook Briefcase with EcoSmart 380x40x325mm Grey/Black TBS92602GL
Product Code:
I-TU02989
Pack Of
1
| Manufacturer | Targus |
| Brand | Targus |
| Colour | Grey |
| Colour | Grey |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | Yes |
| Weight | 560g |
| Dimensions | 380x40x325mm |
| Environment Support | Made from Recycled Plastic Bottles |
| Notebook Size | Up to 14in |
| Laptop Compartment | Yes |
| Shoulder Strap | Yes |
×