Targus CityGear 13.3 Inch Notebook Sleeve Black TSS930GL
Product Code:
I-TU02784
Pack Of
1
| Manufacturer | Targus |
| Brand | Targus |
| Colour | Black |
| Material | Polyester/Polyurethane |
| Weight | 230g |
| Dimensions | 350x23x260mm |
| Warranty | Limited Lifetime Warranty |
| Internal Dimensions | 330x20x230mm |
| Notebook Size | Up To 13.3in |
| Shoulder Strap | No |
×