Targus CityGear 14 Inch Notebook Sleeve Black TSS931GL
Product Code:
I-TU02717
Pack Of
1
| Manufacturer | Targus |
| Brand | Targus |
| Colour | Black |
| Colour | Black |
| Material | Polyester/Polyurethane |
| Weight | 240g |
| Dimensions | 362x22x260mm |
| Warranty | Limited Lifetime Warranty |
| Internal Dimensions | 343x20x245mm |
| Notebook Size | Up To 14in |
| Shoulder Strap | No |
×