Targus 15.6 Inch Geolite Ecosmart Advanced Backpack Black TSB962GL
Product Code:
I-TU00125
Pack Of
1
| Manufacturer | Targus |
| Brand | Targus |
| Colour | Black |
| Colour | Black |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | Interior Made from Recycled Materials |
| Weight | 650g |
| Dimensions | 463x133x310mm |
| Warranty | Limited Lifetime Warranty |
| Notebook Size | Up to 15.6in |
| Laptop Compartment | Yes |
×