Targus 15.6 Inch Geolite Ecosmart Essential Laptop Case Black TSS984GL
Product Code:
I-TU00121
Pack Of
1
| Manufacturer | Targus |
| Brand | Targus |
| Colour | Black |
| Colour | Black |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | Interior Made from Recycled Materials |
| Weight | 540g |
| Dimensions | 400x45x280mm |
| Warranty | Limited Lifetime Warranty |
| Notebook Size | Up To 15.6in |
| Shoulder Strap | Yes |
×