Targus Classic Plus 15.6 Notebook Case 39.6cm Black/Red CN415EU
Product Code:
I-TU00810
Pack Of
1
| Manufacturer | Targus |
| Brand | Targus |
| Colour | Black/Red |
| Colour | Black |
| Material | Polyester |
| Weight | 680g |
| Dimensions | 420x80x380mm |
| Warranty | Limited Lifetime Warranty |
| Notebook Size | Up To 15.6in |
| Shoulder Strap | Yes |
×