Targus Classic Plus 14.1 Notebook Case 36.3cm Black/Red CN414EU
Product Code:
TU00809
Pack Of
1
| Manufacturer | Targus |
| Brand | Targus |
| Colour | Black/Red |
| Colour | Black/Red |
| Material | Polyester |
| Weight | 560g |
| Dimensions | 380x70x340mm |
| Warranty | Limited Lifetime Warranty |
| Notebook Size | Up To 14.1in |
| Shoulder Strap | Yes |
×