Targus Cypress Ecosmart 35.6cm 14 Sleeve Case Grey TBS64602GL
Product Code:
I-TU02994
Pack Of
1
| Manufacturer | Targus |
| Brand | Targus |
| Colour | Grey |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | Made from Recycled Water Bottles |
| Weight | 190g |
| Dimensions | 380x25x275mm |
| Warranty | Limited Lifetime Warranty |
| Notebook Size | Up To 14in |
| Shoulder Strap | No |
×