Wenger Motion 15.6 Inch Laptop Backpack with Tablet Pocket 310x170x420mm Black 612545
Product Code:
CMS17796
Pack Of
1
| Manufacturer | Wenger S.A. |
| Brand | Wenger |
| Colour | Black |
| Colour | Black |
| Material | Nylon |
| Capacity | 20 Litres |
| Weight | 600g |
| Dimensions | 310x170x420mm |
| Notebook Size | Up to 15.6in |
| Laptop Compartment | Yes |
| Capacity | 20 Litres |
×