Wenger Legacy 17 Inch Laptop Case Triple Gusset 420x210x320mm Black/Grey 600655
Product Code:
CMS00813
Pack Of
1
| Manufacturer | Wenger S.A. |
| Brand | Wenger |
| Colour | Black/Grey |
| Colour | Black |
| Material | Polyester/Nylon |
| Weight | 1.27kg |
| Dimensions | 420x210x320mm |
| Notebook Size | Up To 17in |
| Shoulder Strap | Yes |
×