HP Renew Business 14.1-inch Laptop Sleeve
Product Code:
HP3E2U7AA
Pack Of
1
| Manufacturer | HP |
| Brand | HP |
| Colour | Black |
| Material | Plastic/Polyester |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | Exterior Made from 100% Recycled Plastic |
| Weight | 320g |
| Warranty | 1 Year Limited Warranty |
| Dimensions (WxDxH) | 250x22x360mm |
| Notebook Size | Up To 14in |
×