Wenger Motion Deluxe 15.6 Inch Laptop Tote Bag with Tablet Pocket 460x180x310mm Black 612543
Product Code:
I-CMS17794
Pack Of
1
| Manufacturer | Wenger S.A. |
| Brand | Wenger |
| Colour | Black |
| Colour | Black |
| Material | Nylon |
| Weight | 620g |
| Dimensions | 460x180x310mm |
| Notebook Size | Up To 15.6in |
| Shoulder Strap | Yes |
×