HP Renew Business 14.1-inch Laptop Bag
Product Code:
I-HP3E5F9AA
Pack Of
1
| Manufacturer | HP |
| Brand | HP |
| Colour | Black |
| Material | Plastic/Polyester |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | Exterior Made from 100% Recycled Plastic |
| Weight | 490g |
| Warranty | 1 Year Limited Warranty |
| Dimensions (WxDxH) | 380x52x270mm |
| Notebook Size | Up To 14in |
| Shoulder Strap | Yes |
×