HP Prelude Backpack 15.6 in 1E7D6UT
Product Code:
I-HP1E7D6UT
Pack Of
1
| Manufacturer | HP |
| Brand | HP |
| Colour | Black |
| Material | Nylon |
| Capacity | 10.8 Litres |
| Weight | 380g |
| Dimensions | 310x105x455mm |
| Warranty | 1 Year Limited Warranty |
| Notebook Size | Up to 15.6in |
| Laptop Compartment | Yes |
| Capacity | 10.8 Litres |
×