Durable Recycled Felt Protective Laptop Sleeve 13 Inch with Accessory Bag 507058
Product Code:
DB74166
Pack Of
1
| Manufacturer | Durable (UK) Ltd |
| Brand | Durable |
| Colour | Charcoal |
| Material | Recycled Felt |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 60% Recycled Material |
| Weight | 111g |
| Dimensions | 27x36x5mm |
| Warranty | 1 Month Warranty |
| Notebook Size | Up To 13in |
×