Durable Recycled Felt Protective Laptop Sleeve 16.4 Inch with Accessory Bag + Mobile Sleeve 507158
Product Code:
DB74167
Pack Of
1
| Manufacturer | Durable (UK) Ltd |
| Brand | Durable |
| Colour | Charcoal |
| Material | Recycled Felt |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 60% Recycled Material |
| Weight | 160g |
| Dimensions | 32x42x5mm |
| Warranty | 1 Month Warranty |
| Notebook Size | Up To 16.4in |
×