Fellowes Platinum Series Single Monitor Arm White 8056201
Product Code:
BB76419
Pack Of
1
| Manufacturer | Fellowes |
| Brand | Fellowes |
| Colour | White |
| Material | Aluminium |
| Form | Monitor Arms |
| Weight | 2.69kg |
| Dimensions | 114.3x495.3x590.6mm |
| Warranty | 3 Years |
| Maximum Load | 9kg |
| Attachment | Clamp or Grommet |
| Monitor/Notebook Size | Up to 30in Monitor |
| Adjustable | Yes |
| Connectivity | USB |
| Biodegradable | No |
×