Fellowes Office Suites Standard Monitor Stand Black/Silver 8031101
Product Code:
I-BB47097
Pack Of
1
| Manufacturer | Fellowes |
| Brand | Fellowes |
| Colour | Black |
| Colour | Black/Silver |
| Material | Plastic |
| Form | Monitor Stand |
| Weight | 2.13kg |
| Warranty | 5 Year Warranty |
| Dimensions (WxDxH) | 504.8x357.2x106.4mm |
| Maximum Load | 36kg |
| Height Adjustable | Yes |
| Monitor/Notebook Size | 28in Monitor |
| Adjustable | Yes |
| Drawer Unit | Yes |
| Weight Capacity | 36 |
×