Fellowes Alumia Portable Laptop Stand Silver 100138867
Product Code:
BB80820
Pack Of
1
| Manufacturer | Fellowes |
| Brand | Fellowes |
| Colour | Silver |
| Colour | Silver |
| Form | Notebook/Laptop Stand |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 93% Post-Consumer Recycled Content |
| Weight | 360g |
| Warranty | 5 Year Warranty |
| Standards | EN ISO 9241-5 |
| Dimensions (WxDxH) | 239x16x225mm |
| Maximum Load | 5kg |
| Monitor/Notebook Size | 15in Notebook |
| Adjustable | Yes |
| Height Range | 81-130mm |
×