Fellowes Alumia Desk Based Laptop Stand Silver 100138880
Product Code:
BB80822
Pack Of
1
| Manufacturer | Fellowes |
| Brand | Fellowes |
| Colour | Silver |
| Colour | Silver |
| Form | Notebook/Laptop Stand |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 96% Post-Consumer Recycled Content |
| Weight | 780g |
| Warranty | 5 Year Warranty |
| Standards | ISO 9241-5 |
| Dimensions (WxDxH) | 230x150x260mm |
| Maximum Load | 5kg |
| Monitor/Notebook Size | 15in Notebook |
| Adjustable | Yes |
| Height Range | 15cm to 30cm |
×