Standivarius X-Stand Portable Ergonomic Monitor/Tablet Stand ST-XSTDT-B
Product Code:
DMR33080
Pack Of
1
| Manufacturer | Standivarius |
| Brand | Standivarius |
| Colour | black |
| Colour | black |
| Material | Aluminium |
| Form | Monitor Stand |
| Weight | 212g |
| Dimensions | 210x45x45mm |
| Warranty | 2 Year Warranty |
| Standards | Complies with European Ergonomic Regulations |
| Maximum Load | 2kg |
| Adjustable | Height Adjustment up to max. 55cm |
×