Leitz Ergo Adjustable Multi-Angle Laptop Stand 64240089
Product Code:
LZ13834
Pack Of
1
| Manufacturer | ACCO Brands |
| Brand | Leitz |
| Colour | Dark Grey |
| Colour | Dark Grey |
| Material | Plastic |
| Form | Notebook/Laptop Stand |
| Weight | 745g |
| Dimensions | 258x253x45mm |
| Monitor/Notebook Size | Up to 15in Notebook |
| Adjustable | Yes |
×