Durable Select Monitor Mount Arm for 1 Screen Up to 32 Inch 509423
Product Code:
DB73498
Pack Of
1
| Manufacturer | Durable (UK) Ltd |
| Brand | Durable |
| Colour | Silver |
| Material | Steel |
| Form | Monitor Arms |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 60% Recycled Material |
| Weight | 3.06kg |
| Dimensions | 170x498x115mm |
| Warranty | 1 Month Warranty |
| Maximum Load | 8kg |
| Monitor/Notebook Size | Up to 27in Monitor |
| Adjustable | Yes |
×