Durable Select Plus Monitor Mount Arm for 1 Screen Up to 32 Inch with Desk Clamp Attachment 509623
Product Code:
DB73500
Pack Of
1
| Manufacturer | Durable (UK) Ltd |
| Brand | Durable |
| Colour | Silver |
| Material | Aluminium |
| Form | Monitor Arms |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 60% Recycled Material |
| Weight | 2.69kg |
| Dimensions | 245x436x120mm |
| Warranty | 1 Month Warranty |
| Maximum Load | 8kg |
| Monitor/Notebook Size | Up to 32in Monitor |
| Adjustable | Yes |
×