Durable Select Plus Monitor Mount Arm for 2 Screens Up to 32 Inch with Desk Clamp Attachment 509723
Product Code:
DB73501
Pack Of
1
| Manufacturer | Durable (UK) Ltd |
| Brand | Durable |
| Colour | Silver |
| Material | Aluminium |
| Form | Monitor Arms |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 60% Recycled Material |
| Weight | 5kg |
| Dimensions | 320x439x130mm |
| Warranty | 1 Month Warranty |
| Maximum Load | 8kg Per Arm |
| Monitor/Notebook Size | Up to 32in Monitor |
| Adjustable | Yes |
×