Durable Monitor Mount PRO for 1 Screen Up to 27 Inch with Desk Clamp Attachment 508323
Product Code:
DB99813
Pack Of
1
| Manufacturer | Durable (UK) Ltd |
| Brand | Durable |
| Colour | Silver |
| Material | Aluminium/Plastic |
| Form | Monitor Arms |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 60% Recycled Material |
| Weight | 2.16kg |
| Dimensions | 320x498x82mm |
| Warranty | 10 Year Warranty |
| Maximum Load | 8kg |
| Monitor/Notebook Size | 21 to 27in Monitor |
| Adjustable | Yes |
×